Полицията в Бургас задържа двама водачи, управлявали автомобилите си след употреба на наркотици и алкохол.
На 14 февруари, около 02:25 ч., на ул. „Стефан Стамболов“ в Бургас, служители на Пето Районно управление спрели за проверка лек автомобил „Тойота Ярис“ с габровска регистрация. Зад волана бил 34-годишен мъж, който се оказал под въздействие на кокаин. Той е задържан за 24 часа, а автомобилът му е иззет. По случая е образувано бързо производство.
По-късно същия ден, около 20:45 ч., на КПП – Крушевец, служители на „Гранична полиция“ спрели за проверка лек автомобил „Хюндай i30“ с бургаска регистрация. 52-годишният шофьор бил зад волана с 1.64 промила алкохол в кръвта. Той също е задържан за 24 часа, а автомобилът му е иззет.
И по двата случая са образувани бързи производства. Полицията продължава контрола по пътищата за предотвратяване на подобни нарушения.
- Извънредно: Тежката катастрофа край Челопеч взе поредна жертва

- Кметът Димитър Николов призова: Моля, тийнейджърите от инцидента с автобуса, да се свържат с мен!

- ЕКСКЛУЗИВНО: Река Черна отново преля, тече евакуация в с. Тича

- Като във филм: Мъж се опита да похити автобус, заплаши пътниците и шофьора със саморазправа

- Ударна помощ! НАТО готви нови €70 милиарда в подкрепа на Украйна?












