На 24 март около 13:25 ч. на ул. „Демокрация“ в Бургас, в близост до бл. 33 в к-с „Лазур“, 15-годишно момиче пострада при падане от електрическа тротинетка.
Според първоначалните данни, инцидентът е причинен от загуба на контрол върху превозното средство, в резултат на което момичето е паднало на пътното платно.
Пострадалата е транспортирана в УМБАЛ – Бургас, където е настанена в отделението по неврохирургия със сътресение на мозъка, но без опасност за живота.
Полицията призовава водачите на електрически тротинетки да бъдат изключително внимателни и да спазват правилата за движение, за да се избегнат подобни инциденти.
- Извънредно: Тежката катастрофа край Челопеч взе поредна жертва

- Кметът Димитър Николов призова: Моля, тийнейджърите от инцидента с автобуса, да се свържат с мен!

- ЕКСКЛУЗИВНО: Река Черна отново преля, тече евакуация в с. Тича

- Като във филм: Мъж се опита да похити автобус, заплаши пътниците и шофьора със саморазправа

- Ударна помощ! НАТО готви нови €70 милиарда в подкрепа на Украйна?












