На кръстовището на улиците „Цар Симеон I“ и „Св. Св. Кирил и Методий“ в Бургас възникна пътнотранспортно произшествие. Лек автомобил „Фолксваген Голф“, управляван от 18-годишен младеж от поморийското село Белодол, не спря на пътен знак „СТОП“ и отне предимството на лек автомобил „Дачия Логан“, управляван от 45-годишен бургазлия.
При сблъсъка пострадаха двама души. Водачът на „Дачия Логан“ получи контузия на шията и коремната стена. След преглед в УМБАЛ – Бургас той бе освободен за домашно лечение, без опасност за живота. 28-годишен пътник в „Фолксваген Голф“ също беше настанен за преглед в болница, след което бе освободен с контузии на гръдния кош и коленете, без опасност за живота.
По случая се води разследване, като причина за инцидента се счита отнемането на предимство от страна на младия шофьор.
- Извънредно: Тежката катастрофа край Челопеч взе поредна жертва

- Кметът Димитър Николов призова: Моля, тийнейджърите от инцидента с автобуса, да се свържат с мен!

- ЕКСКЛУЗИВНО: Река Черна отново преля, тече евакуация в с. Тича

- Като във филм: Мъж се опита да похити автобус, заплаши пътниците и шофьора със саморазправа

- Ударна помощ! НАТО готви нови €70 милиарда в подкрепа на Украйна?












