Тежкотоварен автомобил се е запалил на автомагистрала „Струма“ в платното за София, съобщиха от Агенция „Пътна инфраструктура“ (АПИ). Огънят е възникнал във влекача на камиона.
Екипи на пожарната са пристигнали на място и работят по овладяване на пламъците. В района на инцидента, при км 158 близо до Левуново, движението се осъществява само в изпреварващата лента.
От АПИ призовават шофьорите да се движат с повишено внимание и съобразена скорост. Регулирането на трафика се осъществява от служители на „Пътна полиция“.
Причините за възникването на пожара се изясняват. Към момента няма данни за пострадали.
- Извънредно: Тежката катастрофа край Челопеч взе поредна жертва

- Кметът Димитър Николов призова: Моля, тийнейджърите от инцидента с автобуса, да се свържат с мен!

- ЕКСКЛУЗИВНО: Река Черна отново преля, тече евакуация в с. Тича

- Като във филм: Мъж се опита да похити автобус, заплаши пътниците и шофьора със саморазправа

- Ударна помощ! НАТО готви нови €70 милиарда в подкрепа на Украйна?












