Служители на Четвърто Районно управление – Бургас задържаха 49-годишен мъж, шофирал след употреба на наркотични вещества. Инцидентът е станал на 12 март около 16:00 ч. на бул. „Александър Георгиев-Коджакафалията“ в ж.к. „Меден рудник“.
При рутинна проверка полицейските служители спрели лек автомобил Honda Civic с бургаска регистрация. Тестът на водача показал наличие на метамфетамин. Мъжът е задържан за срок до 24 часа, а автомобилът му е иззет.
По случая е образувано бързо производство. Разследването продължава.
- Международен фестивал на уличните изкуства превзема Царево с карнавали, цирк и приказни спектакли

- Скандал в Лесново: Мъж премаза детско колело с автомобила си след спор за череши/кадри/

- Си Дзинпин и Ким Чен-ун демонстрираха единство: Пекин и Пхенян говорят за „вечна и неразрушима“ дружба

- Георги Кандев напуска МВР, Демерджиев отхвърли твърдения за натиск

- Правителството и търговските вериги стартират инициативата „Кошница с грижа“ за по-достъпни хранителни продукти












